Материалы для ремонта и строительства в Украине
Каталог
Rolax

Історія компанії починається з 1993 року, коли компанія займалася продажем лакофарбових матеріалів західних та вітчизняних лакофарбових заводів.

У період з 1993 до 1997 року було створено дистриб'юторську мережу по всій Україні. У 1997 році компанія придбала лакофарбовий завод, що діє, і освоїла випуск алкідних емалей. У період 1997-2002 рік було збільшено виробничі потужності підприємства - до 15 000 тонн лакофарбової продукції щорічно. 2002 року відбулася реорганізація підприємства і продукція стала випускатися під зареєстрованою торговою маркою «Ролакс».
На сьогоднішній день компанія виробляє високоякісні фарби, емалі, ґрунтовки, лаки та деревозахисні засоби, декоративні матеріали, клеї та герметики, розчинники та матеріали спеціального призначення.

Фабрика лаків та фарб «Ролакс» завоювала довіру та симпатію широкого кола споживачів, пропонуючи якісну продукцію за доступною ціною.

Базовим принципом у діяльності підприємства є випуск продукції високої якості, що забезпечується застосуванням сировини провідних світових виробників, сучасного технологічного обладнання та засобів лабораторного контролю. 

Краска акриловая для дорожной разметки Rolax Reo-Flex белая (30 кг)
Краска акриловая для дорожной разметки Rolax Reo-Flex белая (30 кг)
Предназначается для разметки проезжей части автомобильных дорог, производственных и складских...
Артикул:37554
В наличии