Материалы для ремонта и строительства в Украине
Grabo

Група компаній Graboplast Ltd — найбільший європейський виробник покриття для підлоги з більш ніж столітньою історією. Перший завод був заснований у 1905 році у місті Дьйор на півночі Угорщини. На сьогодні у компанії функціонують чотири фабрики, розташовані в різних частинах країни.

Діяльність у першій половині XX століття виявилася для компанії непростою — дві світові війни, світова економічна криза, а також різноманітні політичні та суспільні «землетруси». Проте заводи завжди продовжували роботу, що зробило Graboplast визначальним підприємством в історії промисловості Угорщини, а також одним із провідних промислових підприємств Східної Європи.

Виробництво підлогових покриттів із ПВХ почалося понад сорок років тому, за цей час фабрики пройшли всі етапи модернізації. На сьогодні заводи обладнані найсучаснішим обладнанням, що в сукупності з величезними обсягами виробництва, дає найкраще поєднання ціни та якості.

Асортимент підлогових покриттів Graboplast значно змінився і розширився за останні два десятиліття. Поряд із виробництвом побутового лінолеуму та паркету, компанія концентрує велику увагу на виробництві спеціалізованих покриттів, що застосовуються для заняття спортом, обладнання транспорту, закладів культури, медицини та освіти.

Линолеум Grabo Diamond Standart Plaza зеленый 2 м
Линолеум Grabo Diamond Standart Plaza зеленый 2 м
Линолеум Grabo Diamond Standart Plaza обладает повышенной плотностью и износостойкостью и...
Артикул:70162
В наличии