Материалы для ремонта и строительства в Украине
Каталог
Acoustic Traffic

Компанія Acoustic Traffic LLC заснована в 1997 році. Основним напрямком діяльності компанії є архітектурно-будівельна акустика, в тому числі розв'язання типових проблем звукоізоляції та акустики приміщень у промисловому та цивільному будівництві.

Acoustic Traffic є лідером ринку України в області архітектурної акустики, та виконує проєктні роботи в Грузії, Вірменії, Молдові, Казахстані, країнах ЄС, а також у США.

До складу компанії входить спеціалізоване акустичне проєктне бюро та функціонує вимірювальна лабораторія архітектурної акустики, атестована ДП «Укрметртестстандарт».

В компанії Acoustic Traffic розроблена, впроваджена та застосовується система менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Сертифікат видано акредитованим органом TÜV Rheinland Cert GmbH, Köln, Deutschland.

На основі розроблених фахівцями компанії акустичних проєктів побудовані сотні об’єктів: бізнес-центри, житлові комплекси, готелі, торгово-розважальні центри, кінотеатри, студії звукозапису, ресторани, клуби, боулінги, спортивні споруди й тому подібне.

Розроблена в компанії методика віброізоляції важкого інженерного обладнання, промислових установок та фундаментів житлових будинків дозволяє успішно розв'язувати найскладніші проблеми у галузі віброзахисту.

Власне виробництво звукоізоляційних кріплень, що реалізуються під торговою маркою "Vibrofix", дозволяє забезпечувати будівельні об'єкти сучасними звукоізоляційними матеріалами. Продукція виробництва компанії Acoustic Traffic LLC експортується до багатьох закордонних країн.

Акустическая минеральная вата AcousticWool Sonet F (20x600x1000 мм)
Акустическая минеральная вата AcousticWool Sonet F (20x600x1000 мм)
AcousticWool Sonet F (Floor) – жесткие звукоизоляционные плиты, изготовленные из акустической...
Артикул:51537
В наличии
Акустическая минеральная вата AcousticWool Sonet (50x600x1000 мм)
Акустическая минеральная вата AcousticWool Sonet (50x600x1000 мм)
Плиты из акустической минеральной ваты AcousticWool Sonet (Акустиквул Сонет) изготовлены из...
Артикул:44744
В наличии