Материалы для ремонта и строительства в Украине
Каталог
Kompozit

Торгова марка Kompozit була заснована у 1995 році. За цей час ТМ Kompozit отримала довіру та визнання серед українських та європейських партнерів та споживачів та увійшла до числа найкращих брендів України. Технології виробництва та рецептури продукції розробляються на базі власної лабораторії за активної співпраці з такими світовими гігантами, як Dow Chemical, BASF та інші.

Сьогодні ТМ Kompizit пропонує широкий вибір лакофарбових матеріалів для комплексних рішень не лише в Україні, а й у Європі.

Ввиробництво сертифіковано за міжнародною системою управління якістю ISO 9001: 2015 та має у своєму арсеналі такі нагороди як Лідер Галузі 2020 та 2019 року. Нагороджений премією Українська народна премія №1 у 2017 році.

Також компанія має власний полігон для зовнішнього випробування, облік якого ведеться відповідно до ДСТУ ISO 2810.

У портфелі ТМ Kompozit такі матеріали як ґрунтовка, фарби, емалі, штукатурка, засоби для захисту деревини, шпаклівка, спеціальні фарби для бетону та басейнів, лаки для каменю, засоби для підготовки поверхні, клеї, розчинники та художні матеріали. Також ТМ Kompozit розгорнуло виробництво дезінфікуючих засобів, що відповідають встановленим медичним критеріям безпеки.

Краска интерьерная Kompozit Interior 7 (14 кг)
Краска интерьерная Kompozit Interior 7 (14 кг)
Применяют для окраски стен и потолков в сухих и влажных помещениях, в том числе с высокой...
Артикул:80973
В наличии