Цемент Хайдельберг М400 (25 кг)
Цемент Хайдельберг М400 (25 кг)
Матеріали для ремонту та будівництва в Україні
HeidelbergCement
Артикул22567

Портландцемент з гранульованим доменним шлаком Ш від 21% до 35% марки 400 є гідравлічною в'яжучою речовиною, що твердне у воді та на повітрі. Завод-виробник «Кривий Ріг Цемент» ПЦ ІІ/Б-Ш-400 (М-400 Б із мінімальними добавками до 35%) на піддоні 56 мішків масою 1400 кг (мішок 25 кг).

Характеристики:

Вага
25 кг
Марка
М-400
Колір
Сірий
Фасування
Мішок
Час роботи
до 3 годин
Усі характеристики

Опис

Портландцемент із шлаком ПЦ ІІ/Б-Ш-400 характеризується підвищеною водонепроникністю, сульфатостійкістю, зниженим тепловиділенням при твердінні та відсутністю висолоутворення. Вироблятися з додаванням гранульованого доменного шлаку. Такий цемент використовується для легких і важких бетонів, що використовуються для зведення монолітних конструкцій всіх видів будівництва. У приватному будівництві або при проведенні ремонтно-будівельних робіт цемент може використовуватися для конструкцій будь-якого ступеня складності.

Портландцемент ПЦ II/Б-Ш-400 відноситься до ІІ типу цементів за речовим складом згідно з ДСТУ Б В.2.7-46:2010. Портландцемент зі шлаком отримують спільним помелом портландцементного клінкеру, гранульованого доменного шлаку та добавки гіпсу. Портландцементний клінкер отримують у цементній печі, що обертається, випалом до спікання тонкодисперсної однорідної сировинної суміші, що містить близько 75-78% CaCO3 і 22-25% (SiO2+Al2O3+Fe2O3). В результаті випалу при температурі 1200 - 1450°С утворюються клінкерні мінерали: алюмоферит кальцію C4AF, трикальцієвий алюмінат C3A, двокальцієвий силікат C2S (т.зв. беліт) і трикальцієвий силікат С3S (т.зв. аліт).

Ранульований доменний шлак - продукт, що утворюється при різкому охолодженні шлакового розплаву, отриманого в доменній печі при виплавці чавуну. За хімічним складом гранульований доменний шлак наближається до портландцементу. За рахунок високотемпературної обробки доменної печі, наступної грануляції за допомогою різкого охолодження водою, а потім тонкого подрібнення шлак активно проявляє в'яжучі властивості при взаємодії з продуктами гідратації клінкерних мінералів і гіпсом, що входять до складу цементу. Гіпс додається до клінкеру та шлаку при помелі для уповільнення процесу схоплювання цементу. Трьохкальцієвий алюмінат C3A, що міститься в клінкері, при додаванні води швидко гідратується з утворенням кристалів, що впливають на різке згущення цементного тесту. Гіпс енергійно реагує з трикальцієвим алюмінатом з утворенням гідросульфоалюмінату кальцію, який відкладається найтоншими плівками на поверхні частинок C3A і перешкоджає дифузії води до них. Це знижує швидкість гідратації та відповідно швидкість схоплювання цементу. Гіпс у цементі ПЦ II/Б-Ш-400 також виконує функцію сульфатної активації гранульованого доменного шлаку.

Портландцемент ПЦ II/Б-Ш-400 відноситься до категорії помірно-термічних цементів. Підвищений, порівняно з цементом ПЦ II/А-Ш-400, вміст шлаку обумовлює знижене тепловиділення при твердінні та підвищену водонепроникність бетонів, виготовлених на цементі ПЦ II/Б-Ш-400, що має велике значення при зведенні масивних бетонних та залізобетонних споруд. .

Показники набору міцності портландцементу ПЦ II/Б-Ш-400 знаходяться між показниками портландцементу ПЦ II/А-Ш-400 та шлакопортландцементу ШПЦ III/А-400. Ефективним є застосування портландцементу ПЦ II/Б-Ш-400 при виробництві збірних бетонних та залізобетонних виробів в умовах тепло-вологісної обробки.

Естетичною проблемою при неправильному застосуванні цементів є висолоутворення на поверхні цементного каменю. При взаємодії клінкеру з водою утворюється значна кількість вільного гідрату окису кальцію або так званого вапна. Під впливом атмосферної вологи вапно мігрує на поверхню цементного каменю і реагує з вуглекислим газом, що міститься в повітрі з утворенням важкорозчинних білих плям, що псують естетику будівель і споруд. Вирішення проблеми висолоутворення полягає у використанні відповідного типу цементу. Гранульований доменний шлак, що міститься в портландцементі ПЦ II/Б-Ш-400, зв'язує вапно у міцні та важкорозчинні сполуки, що запобігає висолоутворенню.

Крім того, за рахунок утворення додаткової кількості твердої фази бетони на портландцементі ПЦ II/Б-Ш-400 мають більш щільну та міцну структуру, а також такі покращені експлуатаційні характеристики, як водонепроникність та сульфатостійкість.

Бетони та розчини:

 • виробництво товарних бетонів класу В15 ... В25; 
 • виробництво кладочних, облицювальних та штукатурних розчинів.

Конструкції та вироби:

 • виробництво важких та легких бетонів на підприємствах з виробництва збірних бетонних та залізобетонних виробів при        застосуванні тепло-вологості: плити покриттів та перекриттів, стінові панелі, елементи несучих конструкцій (колони, балки,    ригелі);
 • зведення потужних монолітних конструкцій всіх видів будівництва.

Властивості цементів:

 • підвищена водонепроникність;
 • підвищена сульфатостійкість;
 • висока ефективність при пропарюванні;
 • знижене тепловиділення при твердінні;
 • відсутність висолоутворення.


Завод-виробник гарантує відповідність цементу всім вимогам ДСТУ Б В.2.7-46:2010 «Будівельні матеріали. Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови» після відвантаження за умови дотримання правил його транспортування та зберігання: при постачанні навалом – 45 діб; при постачанні в тарі - 60 діб.

Характеристики Цемент Хайдельберг М400 (25 кг)

Вага
25 кг
Марка
М-400
Колір
Сірий
Фасування
Мішок
Час роботи
до 3 годин
Міцність на вигин
не нижче 40 МПа
Виробник
HeidelbergCement
Гарантія виробника
Так
Країна
Україна
 • Самовивіз зі складів.
 • Транзитний крос-докінг.
 • Кур'єром по місту та області.
 • Оплата у торгових точках Харкова та у місті Вишневе.
 • Спеціальні умови для партнерів та оптових покупців.