Матеріали для ремонту та будівництва в Україні

Ми завжди відкриті для переговорів та пропозицій щодо співпраці. Прагнемо надати нашим покупцям тільки найкращі товари за конкурентними цінами. Нам уже довіряють найбільші забудовники Харкова, дистриб'ютори та виробники широкого спектру товарів з усієї країни, і ми із задоволенням розширюємо мережу взаємовигідних ділових контактів.

Компанія Новаторбуд запрошує виробників та постачальників до співпраці. Ми — торгово-транспортний логістичний агрегатор у сегменті ПЦБ по Харкову та Харківській області. Наші конкурентні переваги:

Запрошуючи до співпраці виробників будматеріалів та агрегаторів у ринковому сегменті матеріалів для будівництва та ремонту, ми опрацьовуємо компромісне рішення у кожному конкретному випадку. Забезпеченням таких умов знаходиться в площині виявлення ринкового сегмента цільової аудиторії в задачі реалізації товарів у сектор кінцевого споживача і фінансово-аналітичному аналізу ліквідності товарної пропозиції агрегатора, дилера, дистриб'ютора, постачальника або виробника. Враховуючи унікальність сегментування ринку ПЦБ — ми розробляємо рішення для кожного постачальника в індивідуальному порядку.

Ми уважно відстежуємо тенденції ринку, поточний попит на групи товарів та пропонуємо до ваших послуг: досвідчених фахівців із закупівлі та продажу, розміщення продукції в торговому залі наших магазинів, постійний моніторинг товарних залишків для підтримки стабільних продажів. З метою ефективного забезпечення виконання вимог щодо збільшення продажів, ми підтримуємо товарні залишки вашої Торгової Марки (ТМ) на своїх децентралізованих складах.

Логістичний складський центр №1

з площею понад 10000 м2 та зручним розташуванням для розвантажувально-вантажних робіт та крос-докінгу.

Логістичний складський центр №2

з площею понад 3500 м2 у центрі міста, де кожен вантажно-відвантажувальний складський хаб децентралізований.

Ми завжди прагнемо будувати довгострокові міцні відносини з нашими постачальниками на взаємовигідних умовах. Ваші ідеї та побажання завжди вислухають спеціалісти профільних підрозділів підприємства або направлять до них, якщо зверніться на гарячу лінію компанії «Новаторбуд» зручним для Вас способом.