Матеріали для ремонту та будівництва в Україні

Компанія «Новаторбуд» представляє багато будівельних марок, брендів, виробників і має широкий асортимент товарів для будівництва або ремонту. Поставляємо матеріали для проведення комунікацій у сегменті промислового та цивільного будівництва.

Коли необхідні будівельні матеріали для будівництва архітектурних об'єктів або для виконання загальних ремонтних робіт у квартирі або в будинку, майстер звертається до наших менеджерів, вони допоможуть підібрати все необхідне.

Не перший рік займаючись постачанням будматеріалів, ми прагнемо підібрати найкращі товари в кожному ціновому сегменті. Багаторічний досвід постачання матеріалів для різної складності об'єктів дозволяє нам підбирати оптимальне рішення в кожному окремому випадку.

Завантажити презентацію компанії "Новаторбуд"

Наша компанія обґрунтовано пишається партнерством з виробниками, які надають детальну технічну інформацію та сертифікати щодо кожного продукту. Для оптових клієнтів працює гнучка система знижок, а асортименти дозволяє підібрати специфікацію будівельних матеріалів для всіх видів будівельних робіт в одному місці.

Власна служба логістики доставляє замовлення у визначений термін. Однією з головних особливостей нашої компанії є доставка будівельних матеріалів безпосередньо із заводу виробника на об'єкт та в обумовлений термін.