Матеріали для ремонту та будівництва в Україні

Компанія «Новаторбуд» орієнтована на широку аудиторію сегменту промислового та цивільного будівництва. Ми є офіційним дистриб'ютором безлічі будівельних марок, брендів, виробників та пропонуємо величезний асортимент товарів для будівництва, ремонту, оздоблення приміщень. Саме широкий асортимент продукції на товарних залишках разом із професійним підходом супроводу угоди, дозволяє вирішити практично будь-яку потребу у ході будівництва та ремонту.

Для нас «Клієнт» — це кожен, хто звернувся до нас. Ми готові допомогти і тому пропонуємо гнучкий портфель послуг: від консультації до реалізації. Для приватного вирішення в галузі завдань з ремонту та будівництва ми пропонуємо відвідати наші торгові точки або будівельні інтернет-магазини наших партнерів. Для будівельників, підрядників та забудовників у нас є готові пропозиції від фахівців корпоративного відділу. Для виробників та дилерів — спеціальні гнучкі умови співпраці.


Одне з найголовніших завдань компанії «Новаторбуд» — це розуміння завдання клієнта і прагнення зробити його життя комфортнішим. Саме з цієї причини для оптових клієнтів існує гнучка персоналізована програма лояльності у вигляді системи знижок з індивідуальним підходом. Крім цього, до загальної програми лояльності входять додаткові послуги, наприклад: консультація з вибору та підбору матеріалів для різних систем, доставка, вивантаження та занесення прямо до дверей. А для корпоративних клієнтів та виробників — спеціальний пакет послуг з індивідуальними та гнучкими умовами співпраці. Такий підхід забезпечує професійний та оптимальний підбір будівельно-оздоблювальних матеріалів для всіх видів будівельних та ремонтних робіт, що, безсумнівно, заощаджує час наших клієнтів. Час — це гроші. Гроші — це результат ефективності показників. Про що кажуть цифри:

Побажання щодо співпраці, зауваження та пропозиції щодо подальшої роботи ви можете у зручній формі направити на гарячу лінію компанії. «Новаторбуд» прагне почути оцінку якості своєї діяльності з боку кожного клієнта, максимально удосконалити процеси спілкування та робити свою роботу найприйнятнішим для вас способом.

Наша стабільність та Ваш успіх — це фундамент, який стане запорукою успішного партнерства, побудованого на довірі та взаємній вигоді. Станьте нашим клієнтом сьогодні!