Супердифузійна мембрана Roofer RS150
Супердифузійна мембрана Roofer RS150
Матеріали для ремонту та будівництва в Україні
Roofer
Артикул97077

Супердифузійна паропроникна мембрана підвищеної міцності для скатної покрівлі, складається з трьох шарів, захищена UV стабілізатором, що дозволяє неспішно завершити монтаж не хвилюючись за вплив сонячних промінів.

Характеристики:

Ширина
1,6 м
Довжина
44 м
Упаковка
70 м2
Густина
150 г/м2
Колір
Чорний
Усі характеристики

Опис

Супердифузійна мембрана Roofer RS150, це тришарова паропроникна мембрана, що складається з двох армуючих шарів, коричневого та чорного, зовні та паропроникного філма зсередини. Мембрана виготовляється з первинних полімерів з додаванням УФ стабілізатора.

Супердифузійна мембрана Roofer RS150 застосовується для всіх видів скатної покрівлі. Зазначаємо, що жодна супердифузійна мембрана, будь-якого виробника, не розрахована для використання на фасадах, що вентилюються.

Оригінальні мембрани TM ROOFER упаковуються виключно у фірмову упаковку із зазначенням адреси потужностей виробника та ТУ. Упаковані рулони повинні бути проклеєні по торцях брендованим скотчем Roofer з нанесеним на ньому товарним знаком. У розгорнутому вигляді всі мембрани мають пунктирну розмітку з обох боків з відривом 150 мм. від краю, фірмовий логотип та друкований номер партії.

Характеристики Супердифузійна мембрана Roofer RS150

Ширина
1,6 м
Довжина
44 м
Упаковка
70 м2
Густина
150 г/м2
Колір
Чорний
Міцність
300/220 см
Водостійкість
4000 мм вод. стовпа
Виробник
Roofer
Гарантія виробника
Так
Країна
Україна
  • Самовивіз зі складів.
  • Транзитний крос-докінг.
  • Кур'єром по місту та області.
  • Оплата у торгових точках Харкова та у місті Вишневе.
  • Спеціальні умови для партнерів та оптових покупців.