Сітка просічно-витяжна оцинкована 0,6x17x40мм (1x10м)
Сітка просічно-витяжна оцинкована 0,6x17x40мм (1x10м)
Матеріали для ремонту та будівництва в Україні
Артикул62064

Сітка просічно-витяжна - суцільнометалева сітка без швів з дрібним осередком, що виготовляється шляхом просічки і витяжки цільного листа металу.

Характеристики:

Ширина
1 м
Довжина
10 м
Розмір осередку
17x40 мм
Діаметр дроту
0.6 мм
Основний матеріал
Оцинкована сталь
Усі характеристики

Опис

Сітка просічно-витяжна є металевим листом, в якому в процесі виготовлення прорубують рівномірні отвори розміром. Після розтягування на такому аркуші утворюються в шаховому порядку ромбоподібні осередки. Цей матеріал застосовується найчастіше для зміцнення або армування поверхонь при внутрішніх або зовнішніх роботах при оштукатурюванні, облицювання керамічною або кам'яною плиткою різного розміру, при різних фасадних роботах.

Крім різноманітних армувальних робіт сітки просічно-витяжного способу виготовлення з металу використовують при будівництві сходів, настилів, огорож (на присадибних ділянках, будмайданчиках, автомагістралях, для спорудження вольєрів тощо), виготовленні різних предметів для виробничого використання (напр., лотки , кошики та інші ємності для промисловості). Незамінні такі сітки для виготовлення фільтрів для тракторів, вантажівок тощо.

Використовуючи сітку просічно-витяжну для зміцнення при обробних роботах, можна захистити поверхню від утворення сколів, тріщин, підвищити міцність шару, що наноситься, адже вона приймає на себе навантаження, пов'язану зі змінами вологості, температурного режиму, ваги нанесеного шару розчину та ін.

Характеристики Сітка просічно-витяжна оцинкована 0,6x17x40мм (1x10м)

Ширина
1 м
Довжина
10 м
Розмір осередку
17x40 мм
Діаметр дроту
0.6 мм
Основний матеріал
Оцинкована сталь
Країна
Україна
Гарантія виробника
Так
  • Самовивіз зі складів.
  • Транзитний крос-докінг.
  • Кур'єром по місту та області.
  • Оплата у торгових точках Харкова та у місті Вишневе.
  • Спеціальні умови для партнерів та оптових покупців.