Пінопластова крихта (подрібнення) 0,5 м3
Пінопластова крихта (подрібнення) 0,5 м3
Матеріали для ремонту та будівництва в Україні
Артикул73980

Пінопластова крихта (пінопластова гранула) - це невеликі кульки пінопласту, які використовуються для додаткової теплоізоляції. Крихітка додається в бетон при заливці стяжки підлоги, щоб збільшити коефіцієнт теплозбереження, також може застосовуватися як засипний матеріал, для утеплення порожнин стін і покрівлі.

Характеристики:

Вага
2.5 кг
Кількість в упаковці
0.5 м3
Колір
Білий
Галузь застосування
Для внутрішніх і зовнішніх робіт
Гарантія виробника
Так
Усі характеристики

Опис

Пінопластова крихта широко використовується в будівельній сфері, а також для виробництва безкаркасних меблів (крісла-мішки, пуфи та інші меблі). І все ж основне застосування, це як основа для легких та теплих бетонів.

При виготовленні бетонів у розчин поступово додається певна кількість пінопластових гранул, і вся суміш поміщається в бетонозмішувач. Отриманим розчином заливають підлогу, роблячи теплу та легку стяжку. За допомогою полімербетонної стяжки не тільки суттєво утеплюється підлога, а й економиться витрата бетонної суміші, а враховуючи суттєве зменшення загальної маси розчину, зменшується навантаження на фундамент.

Також популярний спосіб використання пінополістиролу – заповнення сухими гранулами простору між стінами під час будівництва без змішування з цементним розчином. У результаті виходить якісне утеплення з можливістю безперешкодної вентиляції. У порівнянні зі стандартною обшивкою фасадів пінопластовими плитами, цей спосіб набагато дешевше.

Пінопластову крихту використовують як засипання порожнистих місць у міжстінних перекриттях, порожнини в стінах, нерівності поверхонь, підпільний простір, горища засипаються кульками в кількості, достатній для вирівнювання або заповнення потрібного простору.

Для отримання укладочного матеріалу (бетону з пінопластом) в компактну бетонозмішувач засипається пісочно-цементна суміш, пластифікатор, пінопластова крихта і вода, потім все перемішується. Однак розчин необхідно робити досить в'язким, оскільки кульки можуть випливти на поверхню під час укладання стяжки.

Характеристики Пінопластова крихта (подрібнення) 0,5 м3

Вага
2.5 кг
Кількість в упаковці
0.5 м3
Колір
Білий
Галузь застосування
Для внутрішніх і зовнішніх робіт
Гарантія виробника
Так
Країна
Україна
  • Самовивіз зі складів.
  • Транзитний крос-докінг.
  • Кур'єром по місту та області.
  • Оплата у торгових точках Харкова та у місті Вишневе.
  • Спеціальні умови для партнерів та оптових покупців.