Мінеральна вата у матах Sweetondale ламельний фольгований (35 кг/м3) 50x1200x5000 мм
Мінеральна вата у матах Sweetondale ламельний фольгований (35 кг/м3) 50x1200x5000 мм
Матеріали для ремонту та будівництва в Україні
Sweetondale
Артикул57774

Ламельна мати – це слабогорючі тепло-, звукоізоляційні мати, які формуються з брусків (ламелів) кам'яної вати, приклеєних до армованої фольги. Таким чином, одержують продукт, який має підвищену міцність на стиск у порівнянні з традиційними матами, деформується менше під час монтажу.

Характеристики:

Горючість
НГ (не горючий)
Міцність на стискання
10%
Теплопровідність
0.039 Вт/(м·К)
Ширина
1200 мм
Довжина
5000 мм
Усі характеристики

Опис

У стандартному виконанні ламельний мат покритий армованою алюмінієвою фольгою. Фольговане покриття з проклеєними швами виконує функцію пароізолюючого шару, це дозволяє на холодних трубопроводах та повітроводах не встановлювати додатковий пароізоляційний шар. Основа мату – негорючі ламелі з кам'яної вати.

Переваги:

  • Функції пароізоляції та пароізоляції.
  • Висока міцність на стиск.
  • Є закінченим декоративним покриттям для об'єктів, розташованих у приміщенні (поза приміщенням необхідно облаштовувати захисний покривний шар).
  • Коефіцієнт ущільнення 1.

Призначення матеріалу: Тепло-, пароізоляція повітроводів, вентиляційного обладнання, резервуарів, а також трубопроводів діаметром понад 230 мм. та плоских поверхонь. У цивільному та промисловому будівництві, при новому будівництві та прокладанні трубопроводів та реконструкції будівель та споруд різного призначення. Застосовується при температурі поверхонь ізольованих до +250°C. з боку кам'яної вати (з боку фольги, максимальна температура застосування +80°C).

Зберігати у сухому приміщенні на піддонах або окремими рулонами. Мати встановлювати стоячи не більше ніж у два ряди Фольговані мати з базальтової вати реалізуються торговими партнерами нашої компанії. У них ви можете дізнатися про точки продажу та про те, де можна купити фольгований базальтовий утеплювач, уточнити його вартість, а також поставити інші питання, пов'язані з цим типом ізоляції.

Характеристики Мінеральна вата у матах Sweetondale ламельний фольгований (35 кг/м3) 50x1200x5000 мм

Горючість
НГ (не горючий)
Міцність на стискання
10%
Теплопровідність
0.039 Вт/(м·К)
Ширина
1200 мм
Довжина
5000 мм
Товщина
50 мм
Упаковка
6 м кв
Густина
35 кг/м3
Виробник
Sweetondale
Гарантія виробника
Так
Країна
Україна
  • Самовивіз зі складів.
  • Транзитний крос-докінг.
  • Кур'єром по місту та області.
  • Оплата у торгових точках Харкова та у місті Вишневе.
  • Спеціальні умови для партнерів та оптових покупців.