Мінеральна вата Теплий Дім-100 мм Isover (5 м2)
Мінеральна вата Теплий Дім-100 мм Isover (5 м2)
Матеріали для ремонту та будівництва в Україні
ISOVER
Артикул62828

Зручний у монтажі, якісний матеріал для теплоізоляції приміщень. Широко використовується для утеплення перегородок, покрівлі, стель, мансард і зовнішніх стін.

Характеристики:

Вага
7.22 кг
Термін доставки
15-30 днів
Теплопровідність
0,038 Вт/(м*К)
Ширина
610 мм
Довжина
1170 мм
Усі характеристики

Опис

Завдяки рівним краям і пружності, дана мінеральна вата щільно і надійно встановлюється в будь-якому вертикальному і похилому каркасі і часто не потребує додаткових кріплень. Виріб не містить токсичних елементів і може використовуватись для утеплення житлових будинків, дитячих та медичних закладів.

Матеріал виготовлений на основі екологічних складових, до яких входить вапняк, сода і пісок. Утеплювач мінеральний Isover має низьку теплопровідність, що забезпечує максимальне теплозбереження. Також мінвата має непогані звукоізоляційні властивості і перешкоджає проникненню в будинок шуму з вулиці. Плити відмінно прилягають до стіни, каркасу, а також між собою, що виключає ризик утворення "містків холоду".

Виріб відповідає всім вимогам до загальнобудівельної ізоляції та є негорючим матеріалом. Утеплювач дозволяє значно підвищити ефективність роботи систем опалення. Мінвата п'яти сантиметрової товщини, що дорівнює збереженню тепла метру цегляної стіни. Це дозволяє знизити витрати на опалення на 67%. Також важливою особливістю виробу є його невелика вага. Завдяки цьому, матеріал не навантажує робочі підстави, легко монтується та виділяється простотою транспортування.

Подібно до іншої ізоляційної продукції Isover, цей товар чудово поєднує в собі гарну якість і досить низьку вартість. Виріб стане відмінним вибором для утеплення будь-яких приміщень, адже матеріал “дихає”, має гарний рівень паропроникності та великий експлуатаційний ресурс.

Характеристики Мінеральна вата Теплий Дім-100 мм Isover (5 м2)

Вага
7.22 кг
Термін доставки
15-30 днів
Теплопровідність
0,038 Вт/(м*К)
Ширина
610 мм
Довжина
1170 мм
Товщина
100 мм
Кількість в упаковці
5 м2
Галузь застосування
Для внутрішніх і зовнішніх робіт
Виробник
ISOVER
Гарантія виробника
Так
Країна
Україна
  • Самовивіз зі складів.
  • Транзитний крос-докінг.
  • Кур'єром по місту та області.
  • Оплата у торгових точках Харкова та у місті Вишневе.
  • Спеціальні умови для партнерів та оптових покупців.