Гідроізоляція мікроперфорована X-Treme сіра
Гідроізоляція мікроперфорована X-Treme сіра
Матеріали для ремонту та будівництва в Україні
X-Treme
Артикул84108

Захист теплоізоляції та внутрішніх елементів покрівлі від атмосферних опадів, вітру та пилу, що проникають зовні через нещільності та дефекти покрівельного покриття, а також від підпокрівельного конденсату.

Характеристики:

Ширина
1.5 м
Довжина
50 м
Кількість в упаковці
75 м2
Густина
110 г/м2
Колір
Сірий
Усі характеристики

Опис

У весняно-зимовий період плівка відводить тепловий потік, що виходить з приміщень, що опалюються, від металевого покриття. Завдяки такому тепловому бар'єру та природній вентиляції у верхньому контурі забезпечується мінімальний перепад температур зверху та знизу від покрівельного покриття та знижується ризик утворення бурульок та льоду у весняно-зимовий період. У літній період верхній вентиляційний проміжок служить для видалення надлишку тепла з підпокрівельного простору.

Поглинаюча поверхня плівки утримує конденсат, що утворюється на нижній стороні матеріалу в холодний період року і перешкоджає його стіканню на утеплювач. Конденсат виникає в результаті проникнення в підпокрівельний простір теплого вологого повітря з приміщень, що опалюються, через нещільності і щілини в паробар'єрі. Волога у вигляді крапель і льоду утримується антиконденсатною поверхнею до припинення дії факторів конденсатоутворення. Потім конденсат випаровується та видаляється через нижній вентиляційний зазор за рахунок природної конвекції повітря. Цей механізм не тільки перешкоджає зволоженню утеплювача, але суттєво зменшує кількість конденсату, що випадає на внутрішній стороні покрівельного покриття.

Характеристики Гідроізоляція мікроперфорована X-Treme сіра

Ширина
1.5 м
Довжина
50 м
Кількість в упаковці
75 м2
Густина
110 г/м2
Колір
Сірий
Виробник
X-Treme
Гарантія виробника
Так
Країна
Китай
  • Самовивіз зі складів.
  • Транзитний крос-докінг.
  • Кур'єром по місту та області.
  • Оплата у торгових точках Харкова та у місті Вишневе.
  • Спеціальні умови для партнерів та оптових покупців.