Базальтова вата Novoterm НТ Фасад 135 (100x600x1000 мм)
Базальтова вата Novoterm НТ Фасад 135 (100x600x1000 мм)
Матеріали для ремонту та будівництва в Україні
NOVOTERM
Артикул90940

НТ Фасад 135 використовуються в якості теплозвукоізоляційного шару в фасадних системах з тонким штукатурним шаром.

Характеристики:

Горючість
НГ (не горючий)
Міцність на розтягування, ISO 37
12 кПа
Міцність на стискання
40 кПа
Вага
16.2 кг
Теплопровідність
0.036 - 0.038 Вт/(м·К)
Усі характеристики

Опис

Утеплювач Novoterm НТ Фасад 135 виробляється з базальту. За спеціальною технологією, базальт за високих температур, плавиться, витягується у волокно, і йому надається форма. Цей високоякісний утеплювач виробляється в Україні і не поступається закордонним аналогам за характеристиками. Насамперед призначення даного утеплювача, це теплоізоляція фасадів, він призначений для систем фасадного утеплення в приватному, котеджному та висотному будівництві. Кріплення здійснюється мокрим способом (на клейові суміші) під штукатурку. Утеплювач Novoterm НТ Фасад 135 виконує не тільки теплоізоляцію, він має гарні звукоізоляційні характеристики.

Переваги:

 • утеплювач у плитах йде зі стандартними розмірами 1000х600мм;
 • утеплювач у вигляді базальтових плит абсолютно екологічний;
 • плити просочені гідрофобними водовідштовхувальними просоченнями, для запобігання розмоканню вати при покритті її штукатурним шаром, і при підвищеній вологості;
 • стійкий до дії грибків і плісняви, хоча при правильному монтажі їхня поява виключена, адже вона має високий коефіцієнт паропроникності;
 • кам'яна базальтова вата абсолютно негорюча, і має тривалий термін служби;
 • створює комфорт та затишок завдяки високим звукоізоляційним властивостям.

Монтаж: після розкриття брендованої поліетиленової упаковки з написом Novoterm плити необхідної товщини кріпляться на попередньо підготовлену основу. Фасадні стіни будівлі необхідно очистити від пилу бруду та інших матеріалів, що перешкоджають адгезії. Поверхня обробити ґрунтовкою глибокого проникнення для зміцнення зовнішнього шару стартової штукатурки та зменшення вбирання вологи.

Як клею для попереднього кріплення повинні використовуватися спеціальні клейові суміші, призначені для приклеювання базальтової вати. Клей може наноситися на всю поверхню плити і розрівнювати зубчастим шпателем, або по периметру з відступом на 5-7 см. Посередині плити розміщуються 3-4 сегменти клею, такої кількості, щоб при притисканні впритул до стіни клей зайняв не менше 40%-60% поверхні.

Механічне кріплення за допомогою дюбелів грибків, обов'язково з металевим стрижнем, можна здійснювати не раніше, ніж через 1-3 дні з моменту встановлення плит. Після цього тим же клейовим складом повністю покривається зовнішня поверхня плити шаром 2-3 мм, і в нього вдавлюється армуюча сітка і розрівнюється шпателем. При значних нерівностях поверхні – клей наноситься маячковим способом. Після повного висихання можна наносити захисно-декоративний шар штукатурки.

Зверніть увагу! Армуюча штукатурна сітка повинна бути високої якості і 145 щільності, обов'язково лугостійка, інакше вона швидко прийде в непридатність.

Характеристики Базальтова вата Novoterm НТ Фасад 135 (100x600x1000 мм)

Горючість
НГ (не горючий)
Міцність на розтягування, ISO 37
12 кПа
Міцність на стискання
40 кПа
Вага
16.2 кг
Теплопровідність
0.036 - 0.038 Вт/(м·К)
Ширина
600 мм
Довжина
1000 мм
Товщина
100 мм
Упаковка
1.2 м кв
Густина
135 кг/м3
Водопоглинання при короткочасному зануренні
1 кг/м2
Довгострокове водопоглинання при частковому зануренні
3 кг/м2
Питомий опір продування потоком повітря
0.3 кг/м2
Паропроникність
0.3 мг/мчПа
Виробник
NOVOTERM
Гарантія виробника
Так
Країна
Україна
 • Самовивіз зі складів.
 • Транзитний крос-докінг.
 • Кур'єром по місту та області.
 • Оплата у торгових точках Харкова та у місті Вишневе.
 • Спеціальні умови для партнерів та оптових покупців.