Материалы для ремонта и строительства в Украине
Śnieżka

Група «Śnieżka» складається з компаній, що працюють нa ринку лакофарбових матеріалів. На сучасних виробничих підприємствах Групи, розташованих у чотирьох країнах – Польщі, Угорщині, Україні та Білорусі, – щорічно виробляють близько 190 млн кг (оціночна вартість з урахуванням розширення Групи завдяки «Poli-Farbe») різних видів будівельної хімії для внутрішнього і закордонних ринків. Продукція Групи призначена для декорування та захисту різноманітних поверхонь. Наприкінці 2020 року у Групі працювало 1 367 осіб.

Група є одним з лідерів ринку лакофарбових матеріалів у Польщі в сегменті декоративної продукції, одним з найбільших гравців на ринку декоративних фарб в Угорщині, одним з лідерів серед виробників фарб в Україні, a також одним з провідних виробників у сегменті гіпсових шпаклівок у Білорусі³. Група «Śnieżka» входить до числа 25 найбільших виробників лакофарбових матеріалів в Європі (за даними журналу «European Coatings») та водночас є єдиним представником галузі в центрально-східній частині континенту.

Материнською компанією Групи є «Фабрика Фарб і Лаків «Śnieżka» – один з лідерів ринку лакофарбових матеріалів у Польщі. Підприємство досягло такого високого становища за більш ніж 35 років діяльності – його початок було покладено 1984 року. Історичні корені компанії пов'язані з Підкарпатським регіоном, де дотепер діють основні виробничі підприємства та сучасний Центр досліджень і розробок. З 2003 року компанія, єдина у своїй галузі, акції якої котируються на Варшавській фондовій біржі. АТ «ФФіЛ «Śnieżka» залишається одним з чотирьох найбільших виробників цієї галузі в Польщі.

До портфоліо компаній Групи «Śnieżka» входять продукти для захисту та декорування різноманітних поверхонь як усередині приміщень, так і зовні. Продуктова пропозиція включає, зокрема, фарби для стін і фасадів, вироби для фарбування деревини та металу, шпаклівки для стін і деревини, а також системи утеплення будівель. Ці вироби продають під торговими марками: Magnat, Śnieżka, Vidaron, Rafil, Foveo-Tech, Ultra biel, Beston і Poli-Farbe.

Краска акриловая матовая Sniezka Ultra Biel снежно-белая (14 кг)
Краска акриловая матовая Sniezka Ultra Biel снежно-белая (14 кг)
Sniezka Ultra Biel Ultra Biel - снежно-белая акриловая краска для стен и потолков.
Артикул:115099
Нет в наличии